Venny Soldan-Brofelt oljemålning

783762

VENNY SOLDAN-BROFELT (1863-1945) kor på sommarbete, signerad samt daterad 1933, olja på duk, 71x100 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
6568006
4 200
6566615
6547650
6529245
6528712
100

Slutpris EUR:
4 200
40 000 SEK, 5 200 USD
Utropspris EUR:
7 000-9 000