Oscar Kleineh oljemålning

783759

OSCAR KLEINEH (1846-1919) strandlandskap, signerad, olja på duk, 39x57 cm

Utställning: Åbo konstmuseum, "Kotien taidetta", nr 92

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Oscar Kleineh oljemålning

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
6566613
6 000
6566612
5 600
6566611
5 000
6547647
4 400
6543157
4 200

Slutpris EUR:
6 000
57 143 SEK, 7 429 USD
Utropspris EUR:
8 000-10 000