Pekka Halonen oljemålning

782982

PEKKA HALONEN (1865-1933) vårvinter strand, signerad samt daterad 1927, olja på duk, 55x41 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pekka Halonen oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
6567854
12 000
6566608
10 000
6566607
9 200
6529208
9 000

Slutpris EUR:
12 000
114 286 SEK, 14 857 USD
Utropspris EUR:
14 000-16 000