Bobo Wallmansson

846313

BOBO WALLMANSSON (född 1988): "En stulen stund av kärlek - vi stjäl vår stund av kärlek", signerad och daterad bobow 2020, olja på duk, ca 120x140 cm

Konst, Nutida, Nutida

Rum 2

Bobo Wallmansson

Budhistorik (37 bud)
6523627
70 000
6523625
68 000
6523624
66 000
6523619
64 000
6523609
62 000

Slutpris SEK:
70 000
6 706 EUR, 7 875 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.