Skänk

846310

SKÄNK, 1940-tal, Chippendale-stil, björk, nedfällbar klaff med bakomliggande lådor, höjd ca 85 cm, 93x46 cm

Smärre slitage, fläckar, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Möbler, Soffbord, sidobord

Drottninggatan 36, Malmö

Skänk

Budhistorik

2020-11-27 kl 10:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.