Figuriner keramik

846192

FIGURINER, 2 st, 1900-talets andra hälft, keramik, en i form av kvinnofigur, delvis glaserad, oidentifierat märke, höjd ca 44 cm, en märkt AP, höjd 20,5 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Figuriner keramik

Budhistorik

2020-11-27 kl 11:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.