Färglitografi Lars Norrman

846178

LARS NORRMAN (1915-1979), färglitografi, signerad, mått ca ca 52x29 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Färglitografi Lars Norrman

Budhistorik (2 bud)

6525072
6520077

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.