Golvljusstake mässing

846173

GOLVLJUSSTAKE, mässing, sannolikt 1900-talets första hälft, ciselerad dekor, detalj märkt Marrakesh, tredelad fot, höjd ca 151 cm

Något sned i monteringen, åldersrelaterat slitage

Belysning, Golvlampor, Diverse, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Golvljusstake mässing

Budhistorik

2020-11-27 kl 10:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.