Fat Imari

845756

FAT, Imari, Japan, 1900-/2000-tal, porslin, diameter ca 46 cm

Smärre repor

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Fat Imari

Budhistorik

2020-11-27 kl 10:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.