Eric Grate litografi

845748

ERIC GRATE (1896-1983): Figurkomposition, stämpelsignerad och numrerad 99/199, färglitografi, ca 30x20 cm

Fack 2

Eric Grate litografi

Budhistorik (15 bud)
6517532
6517518
950
6517517
900
6517507
850
6517505

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.