Toalettbord och spegel

845702

TOALETTBORD OCH SPEGEL, 1950/60-tal, teak, fem lådor, fasettslippat glas, höjd ca 72, 117x43 cm, spegel ca 63x53 cm

Fläckar, repor och smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Toalettbord och spegel

Budhistorik (5 bud)
6522519
6523554
6522519
6516589
6510560

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.