Stolar nyrenässans

845686

STOLAR, 6 st, 1800-talets senare del, nyrenässans, ek, rikligt skuren reliefdekor i form av bl.a. fåglar och akantus, spiralvridna ben, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, enstaka avslag

Möbler, Stolar

Rum 13

Stolar nyrenässans

Budhistorik (16 bud)
6517390
3 200
6517314
6516547
2 800
6516501
2 600
6516279
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.