Byrå med stenskiva rokokostil

845664

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerat i teak med intarsia, profilerad stenskiva, draghandtag och dekor i mässing, höjd 80, 100x60 cm, nyckel finns

Nyckel finns, löst lås medföljer, mindre fanerskada

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå med stenskiva rokokostil

Budhistorik (10 bud)
6519181
6519139
1 300
6519138
6519137
6517379

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.