Spegel rokokostil

845660

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld pastelerad dekor, höjd 94x55 cm

Nagg

Speglar

Rum 11

Spegel rokokostil

Budhistorik (5 bud)
6519575
500
6519560
450
6519558
6519516
6498377

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.