Signalflaggor

845659

SIGNALFLAGOR och gästflaggor, 13 st, 1900-talets mitt och andra hälft, 8 i bomull samt 5 i nylon, ca 18x30-59x90 cm

Blekta, bruksslitage

Nautica/Technica

Signalflaggor

Budhistorik (3 bud)

6512593
6514261
6512593

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.