Göran Wärff vas

845654

GÖRAN WÄRFF, vas, glas, Kosta Boda, signerad och numrerad, höjd ca 21 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 19

Göran Wärff vas

Budhistorik (10 bud)
6519628
700
6519542
650
6519624
650
6519542
600
6519623
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.