Anita Fröding oljemålning

845591

ANITA FRÖDING (född 1942): "Lyrisk seglats", monogramsignerad, olja på duk, ca 80x100 cm

Rum 18

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (28 bud)
6519694
3 600
6519693
3 400
6519689
6519687
2 800
6519686
2 600

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.