Einar Jolin Mimosa och Körsbärsblom

845540

EINAR JOLIN (1890-1976) "Mimosa och körsbärsblom",
signerad och daterad Jolin 1969, även betitlad och signerad på baksidan, olja på duk, ca 61x50 cm.

Kundcenter

Budhistorik (43 bud)
6523535
28 000
6523533
27 000
6523520
26 000
6523528
25 000
6523520
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 682 EUR, 3 150 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.