Bord 2 st

845420

BORD, 2 st, 1900-talets andra hälft, ben i böjträ, rödlackerad skiva, höjd ca 58, diameter 60 cm

Ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Bord 2 st

Budhistorik

2020-11-25 kl 10:56
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.