Oidentifierad konstnär oljemålning 1800-tal

845392

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen med spansk familj och man till häst, olja på pannå, bär signatur Menendéz 1894, ca 26x18,5 cm

Hål i pannå i överkant, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
6516856
6514472
1 300
6511964
6511963
6511709
700

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.