Skrin 1700-tal

845317

SKRIN i form av miniatyrkista, 1700-tal, ek, riklig karvsnittsdekor, bär årtalet 1703, höjd 13,5, 26x15 cm

Lösa lister, nyckel saknas, skador

Diverse, Allmoge

Skrin 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
6519566
2 800
6519561
2 600
6518044
2 400
6516562
6499205

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.