Bert-Håge Häverö Norrtälje

845231

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Norrtälje - Stora torget, signerad och daterad Bert-Håge Häverö 1981, olja på duk, ca 46x55 cm

Kundcenter

Bert-Håge Häverö Norrtälje

Budhistorik (28 bud)
6522613
28 000
6522610
27 000
6522601
26 000
6522600
25 000
6522592
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 682 EUR, 3 150 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.