Markus Andersson oljemålning

845083

MARKUS ANDERSSON (född 1968): Naturens konturer("Looduse kontuurid"), signerad Markus Andersson, olja på duk, ca 96x114 cm

Rum 4

Markus Andersson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6515820
6515818
1 700
6515817
6511653
700
6511651
500

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.