Stig Rousk oljemålning

845072

STIG ROUSK (född 1934): Stockholmsmotiv, monogramsignerad o daterad S EH R 1971, olja på duk, ca 50x65 cm

Fack 43

Stig Rousk oljemålning

Budhistorik (14 bud)
6517553
950
6517551
900
6517547
850
6517542
6517093
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.