Alexis Ankarkrona oljemålning

845046

ALEXIS ANKARKRONA (1825-1901): landskap med kor , signerad och daterad AA -75, olja på duk, ca 43x60 cm

Fack 61

Alexis Ankarkrona oljemålning

Budhistorik (13 bud)
6525388
6525386
1 400
6524210
1 300
6523776
6522718

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.