Oljemålning flicka med soldat

844972

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, olja på duk, flicka med soldat, osignerad, 135x100 cm

Duk märkt London, krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning flicka med soldat

Budhistorik (8 bud)
6513853
12 500
6511959
12 000
6505587
11 500
6501640
11 000
6500305
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.