George Braque

844683

GEORGE BRAQUE (Frankrike 1882-1963): "Les Citrons", signerad Braque, färglitografi, numrerad 18/75, ca 23x31 cm

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

George Braque

Budhistorik (7 bud)
6506456
12 000
6506448
10 500
6504829
650
6503163
600
6501440
550

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
19 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.