Skåp möjligen Nordiska Kompaniet

844442

SKÅP, 1900-tal, möjligen Nordiska Kompaniet, märkt på baksidan med 48261, fanerat med mahogny, kiniserande dekor, beslag av mässing, två dörrar med bakomliggande hyllplan och lådor, höjd ca 170, 113x46 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (26 bud)
6525167
3 600
6525163
3 400
6525152
3 200
6525160
3 200
6525152

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.