Oidentifierad konstnär oljemålning

843989

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skärgårdsmotiv, signerad Arne Andersson, olja på duk, mått ca 31x40 cm

Konst, Nutida

Fack 8

Budhistorik (7 bud)
6525107
600
6525105
550
6525052
500
6525103
450
6525052

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.