Edith Fischerström (1881-1967)

843984

EDITH FISCHERSTRÖM (1881-1967):Segelbåt, olja på duk, signerad, 48 x 40 cm.

Enstaka krackelyr.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

6525244
2020-11-27 10:57:57

2020-11-27 kl 11:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.