Karmstol gustaviansk stil

843740

KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, broderad klädsel, fast stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 48 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstol gustaviansk stil

Budhistorik

2020-11-22 kl 10:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.