Frederik Kaerskou oljemålning

843704

FREDERIK CHRISTIAN KAERSKOU (1805-1891): Landskapsmotiv, olja på duk, ca 41x55 cm

Krackelyr, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Frederik Kaerskou oljemålning

Budhistorik (25 bud)
6507509
4 800
6507505
4 600
6507505
4 400
6498641
4 200
6496198

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.