Skulptur Kina soapstone

843646

SKULPTUR, soapstone, Kina, 1900-talets mitt, i form av kvinna, höjd ca 28 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 30

Skulptur Kina soapstone

Budhistorik (4 bud)

6504952
450
6503390
6504687
6503390

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.