Hörnskåp fransk empire

843639

HÖRNSKÅP, 1800-talets början, fransk empire, fanerat i pyramidmahogny, mässingsdetaljer, inredd med hyllplan och lådor, höjd 210, 89x65 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, sprickor, lösa ben, dekordelar saknas, nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Hörnskåp fransk empire

Budhistorik (26 bud)
6504936
3 400
6505291
3 400
6504936
3 200
6504927
6491874
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.