Lennart Jirlow färglitografier i mapp

843598

LENNART JIRLOW (1936-2020): (5) "Promenad i kulinariskt pariskvarter", signerade L Jilrow, 224/385, färglitografi, bladmått 48x65 cm, i mapp

Budhistorik (28 bud)
6511250
32 000
6511238
31 000
6511215
30 000
6511215
29 000
6511211
28 000

Slutpris SEK:
32 000
3 066 EUR, 3 600 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.