Stolar 1800-tal

843454

STOLAR, 1 par snarlika, 1800-talets andra hälft, bemålade, balusterformad ryggbricka, skuren samt bronserad dekor, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, enstaka färgbortfall, renoverade samt kompletterade

Möbler, Stolar

Rum 6

Stolar 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
6504818
6504817
600
6504816
550
6504815
500
6504814
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.