Thonetstolar

843430

THONET, stolar, 8 st, svärtat böjträ, 1900-talets första hälft, brännmärkta, sitthöjd 48 cm

Senare sitsar, slitage och sprickor

Möbler, Stolar

Rum 8

Thonetstolar

Budhistorik (24 bud)
6505323
5 400
6504032
5 200
6503687
5 000
6503494
4 800
6503686
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.