Arne Johansen oljemålning

843429

ARNE JOHANSEN (1900-tal): Landskap, signerad A Johansen, olja på duk, ca 98x137 cm

Rum 1

Arne Johansen oljemålning

Budhistorik (22 bud)
6509375
6509369
1 400
6509374
1 400
6509369
1 300
6508317

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.