Fåtöljer rött skinn

843425

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel med lösa plymåer, kromade metallben, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Fåtöljer rött skinn

Budhistorik (5 bud)
6505412
6505409
6505160
6498618
6497263

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.