Byrå England

843419

BYRÅ, 1800-tal, England, regency, beslag i mässing, fanérad i mahogny, höjd 92, 98x51,5 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå England

Budhistorik (52 bud)
6506716
8 200
6506714
8 000
6506709
7 800
6506705
7 600
6506705
7 400

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.