Pär Siegård oljemålning

843386

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): figurkomposition, olja på duk, signerad, 61 x 46 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Pär Siegård oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6506146
20 000
6504311
17 500
6503953
16 000
6501264
15 500
6495867
15 000

Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Utropspris SEK:
28 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.