Matta Keshan

843353

MATTA, Keshan, old, ljus botten med dekor av växter och djur, 200 x 130 cm.

Bruksslitage, fläckar, lagning.

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Matta Keshan

Budhistorik (6 bud)
6516311
6516310
6501466
1 300
6501465
6501464
600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.