Ett par spegellampetter

843242

LAMPETTER, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets senare del, förgylld och vitmålad skuren dekor med pärlbård, ljushållare i mässing, höjd 50 cm

Diverse, Speglar

Rum 7

Ett par spegellampetter

Budhistorik (16 bud)
6504684
6504920
6504684
950
6504919
900
6504684
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.