Okännd Konstnär oljemålning

843069

OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, kvinna med barn i famnen, osignerad, olja på duk, ca 74x93 cm

Viss krackelyr förekommer, oramad

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Okännd Konstnär oljemålning

Budhistorik (9 bud)
6517646
6516590
2 800
6511736
2 600
6511695
2 400
6510439

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.