Spegel 1800-talets slut

842860

SPEGEL, blandstil, 1800-talets slut, förgylld och bronserad, rikt skuren dekor, ca 182x73 cm

Bruksslitage, dekor bortfall

Speglar

Rum 3

Spegel 1800-talets slut

Budhistorik (24 bud)
6524076
6 400
6524088
6 200
6524076
6 000
6524085
5 800
6524076
5 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.