Skåp

842808

SKÅP, tidigt 1900-tal, låda undertill, beslag av mässing, ca 90x59, djup 35 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp

Budhistorik (20 bud)
6519594
6519547
1 900
6519541
1 800
6519308
1 700
6519484
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.