G Servoli oljemålning

842658

GIUSEPPE SERVOLI, (1900-tal), Norditalienskt sjölandskap, signerad G Servoli, ca 50x70 cm

Krackelyr

Fack 11

G Servoli oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6523957
6501739
6523955
6501739

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.