Lasse Ollinkari fåtöljer

842568

LASSE OLLINKARI, FÅTÖLJER, ett par, trä, konstläder, bredd 70 cm, sitthöjd 40 cm, höjd 55 cm, stämpelmärkta VR-Yhtymä Oy

Små skador och slitage.

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Lasse Ollinkari fåtöljer

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
6509357
110
6507366
100

Slutpris EUR:
110
1 148 SEK, 129 USD
Utropspris EUR: