Oidentiferad konstnär

842405

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap, olja på duk 38x48 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Oidentiferad konstnär

Budhistorik (6 bud)
6516561
1 300
6503091
6510425
6503091
6498375

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.