Petter Thoen färglitografi

842389

PETTER THOEN (född 1943): "Superwoman"
signerad Thoen, 5/375, färglitografi, bladmått ca 42x60 cm

Fack 26

Petter Thoen färglitografi

Budhistorik (22 bud)
6517546
2 800
6517549
2 800
6517546
2 600
6517540
2 400
6517534

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.